Dzień Wydziału już za nami
🌿 Dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Wydziału Biologii i Biotechnologii na kampusie SGGW! To był dzień pełen inspirujących spotkań, ciekawych rozmów i pozytywnej energii. Cieszymy się, że mogliśmy razem integrować społeczność akademicką oraz promować pasję do biologii i biotechnologii. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!
💚 #SGGW #Biologia #Biotechnologia #DzieńWydziału




