Wydział Biologii i Biotechnologii
Wydział Biologii i Biotechnologii jest najmłodszym wydziałem na SGGW. Wydział powstał w 2021r. poprzez wydzielenie spójnych z dyscypliną naukową „nauki biologiczne” kierunków kształcenia z innych wydziałów. Kształcimy na kierunkach uniwersalnych, gwarantujących szerokie spojrzenie na współczesny świat i dających przygotowanie do karier zawodowych w biogospodarce. Nie zamykamy zarazem innych możliwości rozwoju, bo my ludzie „BIO” szczególnie dobrze rozumiemy, że każdy ma inne zdolności i talenty.
SZCZEPIMY PRZECIW IGNORANCJI
Ważne wydarzenia
Inauguracja roku akademickiego 2025/2026 już za nami
Wizytacja gości rezon bio - sprawdź nasze badania
Aktualności
Aktualności
Spotkanie z ekspertami ABW
📅 10 czerwca | 10:00–12:00 📍 Sala 3/82, budynek 34
alange
Aktualności
Dzień Wydziału Biologii i Biotechnologii już w czwartek!
Dzień Wydziału Biologii i Biotechnologii już w czwartek!
mgradowski
Aktualności
X OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM MIKROBIOLOGICZNE„METAGENOMY RÓŻNYCH ŚRODOWISK” 29 - 30 czerwca 2026 roku | Warszawa
X OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM MIKROBIOLOGICZNE„METAGENOMY RÓŻNYCH ŚRODOWISK” 29 – 30 czerwca 2026 roku | Warszawa Zaproszenie Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziałuw X Ogólnopolskim Sympozjum [...]
mgradowski



